املاککارت ویزیت

کارت ویزیت لایه باز املاک آبی مدرن

کارت ویزیت لایه باز املاک آبی مدرن

طرح لایه باز کارت ویزیت لایه باز املاک آبی مدرن ، ویژه چاپ کارت ویزیت، طراحی شده توسط فتوشاپ CC 2018، در صورت باز نشدن طرح در فتوشاپ های ورژن پایین، از ورژن CS5 به بعد استفاده نمایید.

 • کد طرح: G-1
 • رزولوشن: DPI ۳۰۰
 • لایه های فایل: باز
 • فرمت: TIFF , PSD
 • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
 • کد رنگ: CMYK
 • حجم فایل: ۳/۰۰ MB
 • سایز: ویزیتی
 • قیمت تکی فایل: ۳۹/۰۰۰ تومان
مدل رنگی CMYK چیست؟
CMYK (سی اِم وای کِی) یک مدل رنگی کاهشی است که در چاپ رنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اصطلاح فوق از حروف ابتدای چهار جوهر متداول در نوعی از چاپ‌های رنگی گرفته شده است که این رنگ‌ها عبارتند از: Cyan (رنگ آبی متمایل به سبزMagenta (قرمز متمایل به ارغوانیYellow (زرد) و Key (که همان Black یا سیاه است).
نحوه شکل‌گیری رنگ‌ها در مدل CMYK و تفاوت آن با مدل RGB
در مدل CMYK، رنگ‌ها روی یک پس‌زمینه‌ی روشن (معمولا سفید) پوشانده می‌شوند. جوهرها باعث کاهش نور منعکس شده از این پس‌زمینه می‌شوند. این مدل رنگی را کاهشی (Subtractive) می‌نامند چرا که جوهرهای مورد استفاده، روشنایی پس‌زمینه‌ی سفید را کاهش می‌دهند. این در حالی است که در مدل‌های رنگی افزودنی (Additive) مانند RGB، رنگ سفید، حاصل ترکیب افزایشی رنگ‌ها (یا نورهای) اصلی است و رنگ سیاه از نبود نورها به دست می‌آید. در واقع در مدل رنگی CMYK، وضعیت عکس مدل‌های افزودنی است. به عبارت بهتر رنگ سفید، رنگ طبیعی کاغذ یا هر پس زمینه‌ی دیگر است و رنگ سیاه حاصل ترکیب کامل جوهرهای رنگی می‌باشد. البته در این مدل برای صرفه‌جویی در مصرف رنگ، کاهش هزینه و به دست آوردن رنگ‌های مشکی عمیق‌تر، به جای ترکیب رنگ‌های Cyan ،Magenta و Yellow مستقیما از جوهر Black برای رنگ‌های تیره استفاده می‌شود.
ترکیب چهار رنگ در این مدل با کمک روشی به نام Halftoning (ترام‌گذاری) انجام می‌شود به این ترتیب که برای تشکیل تصویر، نقاط چهار رنگ CMYK با اندازه‌ها و زوایای گوناگون با یکدیگر ترکیب می‌شوند و رنگ‌های مختلف تصویر را به وجود می‌آورند.

برای مشاهده لینک دانلود باید از قسمت بالای سایت ثبت نام کرده و وارد شوید و اشتراک عضویت ویژه را خریداری نمائید، امکان خرید تکی فایل نیز وجود دارد!

اگر وارد سایت شده اید و به جای لینک دانلود این پیام را مشاهده می کنید، اعتبار اشتراک عضویت ویژه شما تمام شده است یا آن را خریداری نکرده اید.

ثبت نام در سایت دی ال گرافیک کاملاً رایگان می باشد.

دسترسی به طرح ها و دانلود آنها تنها از طریق خرید اشتراک عضویت ویژه یا خرید تکی آنها امکان پذیر می باشد، که در تنها سه مرحله انجام می گیرد.

 1. ثبت نام و ورود در سایت دی ال گرافیک
 2. خرید اشتراک عضویت ویژه (امکان خرید تکی طرح ها بدون عضویت در سایت نیز وجود دارد.)
 3. دسترسی به همه ی طرح های دی ال گرافیک و دانلود آنها
 • کلیه اطلاعات پرداخت های شما و کد پیگیری آنها در پروفایل شما موجود خواهد بود.
 • فرمت کلیه ی فایل ها استاندارد PSD. و TIFF. می باشد.
 • اشتراک عضویت ویژه به معنای دسترسی نامحدود در مدت زمان طرح اشتراکی به تمامی طرح های دی ال گرافیک و دانلود آنها می باشد.

در تنها سه مرحله ساده و سریع به دنیای مرجع جامع دانلود طرح های لایه باز تبلیغاتی وارد شوید.

امتیاز دهید !

عالی

امتیاز قابل قبول

امتیاز کاربران به این طرح

User Rating: ۴٫۶۴ ( ۱۰ votes)
برچسب ها

همچنین ببینید:

دیدگاه شما درباره ی این طرح؟

دکمه بازگشت به بالا