قوانین و مقررات استفاده از دی ال گرافیک

قوانین عمومی

 • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دی ال گرافیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دی ال گرافیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 • سیاست قیمت‌‏گذاری در دی ال گرافیک مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. و قیمتهای درج شده در سایت همسو با هزینه های طراحی، پشتیبانی و جاری است.
 • با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، دی ال گرافیک پیش از خرید محصول، خدمات و یا عضویت ویژه بررسی های لازم را بعمل آورید.
 • وجه واریز شده به دلیل دسترسی به فایل طرح ها و خدمات دی ال گرافیک و غیر قایل بازگشت بودن آنها تحت هیچ شرایطی برگشت داده نخواهد شد.
 • پشتیبانی و کلیه ارتباطات شما در دی ال گرافیک بصورت آنلاین هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز از طریق سامانه آنلاین پشتیبانی دی ال گرافیک صورت می پذیرد، مدت زمان پاسخگویی از چند دقیقه تا چند ساعت با توجه به ترافیک کاری متغیر می باشد.
 • همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در حساب کاربری خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد، در صورت تغییر مشتری موظف است در حساب کاربری خود اطلاعات را بروز نماید.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از طرح ها، خدمات و محصولات دی ال گرافیک به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌ سایت دی ال گرافیک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی وسایر خدمات ارائه شده توسط دی ال گرافیک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دی ال گرافیک است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش خرید محصول و عضویت ویژه نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه قوانین و مقررات دی ال گرافیک از سوی کاربر است.

 • دی ال گرافیک همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه طرح ها، خدمات و محصولات در نهایت کیفیت و صحت به دست مشتریان خود برسد.
 • در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت و یا مشکلات فنی مانند دانلود کاربر باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت سفارش از طریق سامانه پشتیبانی اطلاع دهد، دی ال گرافیک متعهد  به حل مشکل و ارائه پشتیبانی مناسب در کمترین زمان ممکن می باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 • دی ال گرافیک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
 • دی ال گرافیک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دی ال گرافیک ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

محتوا

 • دی ال گرافیک نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است دی ال گرافیک تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط دی ال گرافیک دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، ارتباط و پیگیری از طریق پشتیبانی در کمترین زمان است.
 • وب ‏‌سایت دی ال گرافیک هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت دی ال گرافیک تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
 • دی ال گرافیک هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد .
 • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دی ال گرافیک ، مانند طرح ها،متن ،گرافیک ، آرم، آیکون دکمه، تصاویر و موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دی ال گرافیک جزئی از اموال دی ال گرافیک محسوب می‏‌شود و حق فروش و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دی ال گرافیک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دی ال گرافیک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط اسکریپت‌ها و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دی ال گرافیک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت دی ال گرافیک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای دی ال گرافیک محفوظ است.
 • شما فقط مجاز به استفاده از طرح های خریداری شده دی ال گرافیک به منظور استفاده در آن واحد تجاری و یا بصورت شخصی هستید و هر گونه استفاده تجاری یا فروش محصولات و خدمات دی ال گرافیک غیر مجاز بوده و شامل پیگرد قانونی می باشد.
 • در صورت استفاده از هر یک از خدمات دی ال گرافیک ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز ورود خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. در صورتی که کاربر سنی کمتر از ۱۸ سال دارد، می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید وپرداخت اقدام کنند.
 • تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.dlgraphic.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی یا پشتیبانی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت دی ال گرافیک هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.dlgraphic.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از طریق پشتیبانی آنلاین برای ارتباط با ما استفاده کنند.